Aktuális pozíciók

Vízműgépész

  • 2810
  • Budapest, XII. ker. Kék Golyó utca 21.
  • fizikai
  • 2019.08.21.

Vízműgépész kollégákat keresünk a budai hegyek közé!
Figyelem, már csak 3 műszaki végzettségű szakembernek van helyünk!

Ha érdekel:

  • a festői környezet
  • a sportolási lehetőségek
  • a környezettudatos cégfilozófia
  • a változatos munkavégzés túlóra nélkül
  • a költségmentes oktatási lehetőség
  • és az, hogy tőlünk korán hazamehetsz, nem kell a dugóban állnod...
    ...akkor olvass tovább!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • műszerész vagy villanyszerelő végzettséggel rendelkezel
  • jó fizikai állóképességű vagy
  • önállóan és precízen végzed a munkád
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod van
  • az orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelelsz

Feladataid lesznek:

  • rendszeresen ellenőrzöd a villamos berendezéseket, szükség esetén elvégzed a beavatkozásokat, közreműködsz a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartásában
  • rendszeresen ellenőrzöd a gépházak, víztárolók, klórozók, hypózók, kutak és a kapcsolódó védőterületek állapotát, fenntartod az objektumok üzemkészségét; megszünteted az esetleges vízminőségi kockázatokat
  • jelzed az esetleges meghibásodásokat, rendellenességeket; elhárítod a hibákat
  • elvégzed a karbantartási, üzemellenőrzési, védőterületi és takarítási munkákat

Előnyt jelenthet, ha:

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szakmai tapasztalatra tettél szert
  • érettségi bizonyítványt, technikusi végzettséget szereztél
  • több szakmát együttesen ismersz
  • elektrikusi végzettséged van
  • hidraulikai ismeretekkel rendelkezel

Amiért érdemes jelentkezned:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkád korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésed, képzésedre is nagy gondot fordítunk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket

Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában