Aktuális pozíciók

Vízműgépész (budai)

  • 2810
  • Budai Üzemmérnökség területei: budai oldal, Nagykovácsi, Budakeszi, Budaörs, Biatorbágy, Budafok
  • fizikai
  • 2019.09.30.

Akarsz TE lenni a vízhálózat hőse? Legyél nálunk vízműgépész!

Mi hiszünk a hétköznapi hősökben!
Vízműgépészeink munkája kulcsfontosságú a vállalat és a lakosság számára egyaránt, hiszen az ő feladatuk többek között, hogy a csapból minden nap egészséges ivóvíz folyjon.

Előnyt jelent:

  • ha a monotonitással szemben kedveled a változatosságot
  • szeretsz festői környezetben dolgozni
  • fontos számodra a környezettudatosság
  • szereted, ha jófej kollégákkal dolgozhatsz együtt
  • hidraulikai ismeretekkel rendelkezel
  • szakmai tapasztalatod is van

Feladataid lesznek:

  • gépházak, víztárolók, klórozók, hipózók, kutak és a kapcsolódó védőterületek rendszeres ellenőrzése, üzemeltetése
  • az esetleges vízminőségi kockázatok megszüntetése
  • gépészeti és villamos berendezések rendszeres ellenőrzése, üzemkészségük fenntartása
  • meghibásodások, rendellenességek jelzése, hibák elhárítása

Biztosan te vagy a mi emberünk, ha:

  • önálló és precíz személyiség vagy
  • műszerész vagy villanyszerelő végzettséggel rendelkezel
  • jó az állóképességed
  • van B kategóriás jogosítványod

Miért jó vízműgépésznek lenni nálunk?

  • különleges munkakörnyezetben dolgozhatsz, ami kevesek számára adatik meg
  • emberséges, empatikus vezetők mutatják az irányt
  • összetartó a csapat, ahol az újakat is örömmel fogadják
  • speciális területekbe tudsz betekinteni pl. kutak, víztornyok, Duna alatti alagutak, medencék