Aktuális pozíciók

Kertész

  • 2512
  • 1044 Budapest, (külső) Váci út 102.
  • határozott idejű
  • fizikai
  • 2019.09.30.

Legyél Te is sikereink részese
kertész munkatársunkként!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum szakmunkás végzettséged van
  • jó fizikai állóképességű vagy
  • önállóan és precízen végzed a munkád
  • orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelelsz

Feladataid lesznek:

  • a társaság telephelyein a parkok, valamint a teljes utcafront gondozása, kezelése
  • kézi és gépi fűnyírás, fűkaszálás
  • növények gondozása és gyommentesítése
  • metszés, levélseprés, tereprendezés
  • hó eltakarítás és síkosság-mentesítés
  • hulladékok összegyűjtése
  • locsolás

Előnyt jelenthet, ha:

  • érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • 2-3 éves szakmai tapasztalatot szereztél hasonló területen
  • kisgépkezelői képesítéssel rendelkezel

Amiért érdemes jelentkezned:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkád korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • kedvezményes munkásszállót is tudunk biztosítani
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • támogatjuk személyes fejlődésed, képzésedre is nagy gondot fordítunk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket

Munkarend: hétfőtől péntekig napi 8 óra, normál munkarendben

Munkaszerződés típusa: határozott idejű, 2019. október 31.-ig