Aktuális pozíciók

Szennyvízgépész

  • 2569
  • Pest megye
  • fizikai
  • 2019.06.15.

Társaságunk 151 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyen Ön is sikereink részese vállalatunk
szennyvízgépész munkatársaként!

Ön az ideális jelölt, ha:

  • legalább általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • B kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlata van
  • önállóan, precízen végzi a munkáját
  • jó fizikai állóképességű

Előnyt jelenthet, ha:

  • hegesztési, kisgépkezelési, darukezelői ismerettel rendelkezik
  • szennyvizes területen szerzett tapasztalatot
  • C kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Feladatai lesznek:

  • üzemmenet és üzemállapot vizsgálata gépészeti elemeken és szennyvízhálózatokon
  • szennyvízátemelő szivattyúk karbantartása
  • szennyvízhálózat ellenőrzése
  • védterület karbantartása
  • készenléti feladatok ellátása

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésére nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhet
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye a következő helyszínek egyikén: Biatorbágy, Tököl, Csepel, Szigetszentmiklós ÁTI-sziget, Budakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, elküldheti szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.