Aktuális pozíciók

Szennyvízágazati gépészeti karbantartó

  • 2861
  • Budapest XXI. Nagy Duna sor 2.
  • fizikai
  • 2019.08.20.

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyen Ön is sikereink részese szennyvízágazati gépészeti karbantartó munkatársunkként!

Feladatai lesznek:
  • a szennyvíztisztító telepen működő berendezések gépészeti karbantartása a Karbantartási terv szerint
  • gépészeti megelőző karbantartási feladatok elvégzése kiadott munkalapok alapján
  • meghibásodások elhárítása a telephelyen
  • szennyvízgépészeti berendezések (szivattyúk, keverők, áramláskeltők) szétszerelése, összeszerelése
  • munkalapok szabályszerű vezetése, más kisebb adminisztratív feladatok elvégzése
Ön az ideális jelölt, ha:
  • szakközépiskolai vagy szakmunkásképzői végzettséggel rendelkezik
  • gépek, berendezések üzemeltetésében, karbantartásában, szervizelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalatot szerzett
  • precizitás jellemzi
  • kiválóan felismeri és megoldja a felmerülő problémákat
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik
  • vállalna készenlétet
Előnyt jelenthet, ha:
  • hegesztő szakképesítéssel rendelkezik
  • OKJ-s targoncavezetői szakképesítéssel rendelkezik
  • OKJ-s darukezelői szakképesítéssel rendelkezik
Amit kínálunk:
  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésére nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhet
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt

Szerződés típusa: határozatlan idő, teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest (Csepel) XXI. kerület, Nagy Duna sor 2.