Aktuális pozíciók

Telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző

  • 2406_4
  • 1138 Budapest, Váci út 182.
  • határozatlan idejű
  • szellemi
  • 2019.07.15.

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese a
Vízvonal team telefonos ügyfélszolgálati ügyintézőjeként!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • könnyen teremtesz kapcsolatot, megbízható és udvarias vagy
  • a problémákat képes vagy gyorsan megoldani
  • nyitott vagy a folyamatos tanulásra és az új ismeretek elsajátítására
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (MS Office programok)

Feladataid lesznek:

  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
  • díjfizető változások kezelése, folyószámla egyeztetése
  • számlázással kapcsolatos tájékoztatás
  • reklamációk, panaszok kezelése, továbbítása
  • társaságunk szolgáltatásainak népszerűsítése

Előnyt jelenthet, ha:

  • telefonos ügyfélszolgálati ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat
  • műszaki alapismereteid vannak
  • ismered az SAP-t

Amiért érdemes jelentkezned:

  • fiatalos csapat tagja lehetsz
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • tervezhető karrierpálya (belső karrierlehetőség), hosszú távú munkalehetőség
  • kipróbálhatod vállalati sportolási és üdülési lehetőségeinket (üdülőhasználat a Balatonál és Hajdúszoboszlón)
Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 182.

Munkaidő: napi 8 óra (20 perc ebédidővel), hétfőtől-szerdáig, valamint pénteken: 8:00-17:00 óra között,
csütörtökön 8:00-20:00 óra között, beosztás szerint