Aktuális pozíciók

Csőhálózati szerelő

  • 2479
  • Budapest
  • fizikai
  • 2019.04.30.

A Fővárosi Vízművek Zrt.
Dél-Pesti, Észak-Budai és Belvárosi kirendeltsége
munkatársakat keres csőhálózati szerelő pozícióba.

Feladatai lesznek:

  • vízcsőhálózat üzemeltetésével, hibaelhárításával, karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása a csoportvezető iránymutatásai alapján műszakos munkarendben

Elvárások:

  • vízvezeték-szerelő vagy csőhálózat-szerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • biztos háttérrel rendelkező munkahelyet nyújtunk
  • kedvezményesen lakhat kulturált munkásszállón
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • munkáját motiváló bérezési csomaggal méltányoljuk
  • fiatalos csapat tagja lehet
  • folyamatosan fejlődhet, előreléphet
  • képzésére nagy gondot fordítunk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási és üdülési lehetőségeinket

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, elküldheti szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.