Aktuális pozíciók

Szennyvíztelep-kezelő

  • 2718_1
  • Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep (Csepel)
  • fizikai
  • 2019.07.06.

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyen Ön is sikereink részese szennyvíztelep-kezelő munkatársunkként!

Ön az ideális jelölt, ha:

  • minimum általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • önállóan, precízen végzi munkáját

Előnyt jelenthet, ha:

  • gépek, berendezések kezelésében tapasztalatot szerzett
  • szennyvíztelepen, hasonló munkakörben dolgozott

Feladatai lesznek:

  • a szennyvízkezelési folyamatokhoz kapcsolódó mérések, vizsgálatok elvégzése, mintavételezés
  • rendszeres és alkalomszerű takarítási munkák elvégzése, beleértve a nagyobb takarítási feladatokat is
  • logisztikai feladatok ellátása (vegyszerlefejtés, iszapleürítés felügyelete, technológiai hulladékok elszállíttatása
  • alapszintű karbantartási munkák elvégzése szükség esetén

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelme lesz
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthat
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • kedvezményes munkásszállás lehetősége

Munkavégzés helye: Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep, Csepel Nagy-Duna sor 2.

Munkarend: hétfőtől csütörtökig 7:00–15:30, pénteken 7:00–14:40

Jelentkezési határidő nincs, addig él ajánlatunk, amíg Önt meg nem találjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát MOST!