Aktuális pozíciók

Irányítástechnikai szerelő

  • 2417
  • Budapest IV. kerület
  • fizikai
  • 2019.08.21.

Várjuk csapatunkba az Üzemfenntartási osztály
irányítástechnikai szerelő munkatársaként!

Ön az ideális jelölt, ha:

  • középfokú műszaki végzettséget szerzett (elektronikai műszerész, technikus stb.)
  • ismeri a PLC vezérelt, ill. mérésadatgyűjtő rendszereket
  • jártas a villamos és nem villamos mennyiségek mérésében
  • minimális vízvezeték-szerelési ismeretekkel rendelkezik (kisebb szerelvények)
  • könnyen együttműködik a munkatársakkal és a vezetőkkel
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik
  • jó fizikai állóképességű és az orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelel

Feladatai lesznek:

  • a vízműves létesítményekben lévő telemechanikai berendezések hibaelhárítási és karbantartási munkáinak elvégzése, dokumentálása
  • beruházási munkákban való aktív részvétel

Előnyt jelenthet, ha:

  • hasonló területen szerzett tapasztalata van

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkáját korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • kedvezményes munkásszállót is tudunk biztosítani
  • támogatjuk személyes fejlődését, képzésére is nagy gondot fordítunk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket

Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: a munkafelvétel és a munka befejezése a IV. kerületben, de napközben a vállalat szolgáltatási területe

Munkarend: hétfőtől péntekig napi 8 óra, normál munkarendben

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát MOST!