Aktuális pozíciók

Vízmérő leolvasó

  • 2531_2
  • Pest megye
  • fizikai
  • 2019.09.30.

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese
vízmérő leolvasóként!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • könnyen teremtesz kapcsolatot, megbízható és udvarias vagy
  • jó fizikumod van, bírod a terhelést
  • minimum szakmunkás bizonyítványod van

 Feladataid lesznek:

  • társaságunk kezelésében álló vízmérők leolvasása, ellenőrzése
  • leolvasási adatok rögzítése (kézi adatrögzítőben)
  • egyéb, vízmérőkkel kapcsolatos kivizsgálás, felmérés
  • szükség esetén helyszíni jegyzőkönyvkészítés

Előnyt jelenthet, ha:

  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Amiért érdemes jelentkezned:

  • fiatalos csapat tagja lehetsz
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kipróbálhatod vállalati sportolási és üdülési lehetőségeinket

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest és Pest-megye

Munkaidő: napi 8 óra, kötetlen munkarend