Aktuális pozíciók

Gázerőmű üzemeltető - karbantartó

  • 2906_1
  • Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep (Csepel)
  • fizikai
  • 2019.11.21.

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese
gázerőmű üzemeltető - karbantartóként!

Te vagy az ideális jelölt ha:

  • gépész, gépésztechnikus vagy szervíztechnikus végzettséged van
  • karbantartásban, hibajavításban, továbbá kivitelezési munkák ellátásában és ellenőrzésében tapasztalatot szereztél
  • GE Jenbacher JMS 420 típusú gázmotor gépészeti és villamos üzemeltetésében, karbantartásában, javításában igazolható tapasztalatod van

Feladataid lesznek:

  • kogenerációs erőmű és kiszolgáló berendezéseinek üzemeltetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatainak ellátása
  • kazánok üzemeltetése (biogáz/földgáz üzemű melegvizes kazánok) részleges karbantartása
  • 3 db GE Jenbacher JMS 420 típusú gázmotor karbantartása
  • vízlágyítók üzemszerű kezelése, karbantartása
  • napi, havi jelentések, riportok készítése
  • üzemnapló vezetése
  • cseppleválasztó berendezés üzemeltetése, rendszeres karbantartási feladatainak elvégzése
Előnyt jelenthet:
  • Gyártó által igazolt GE Jenbacher üzemeltetői képzéssel rendelkezel

Munkavégzés helye:
Budapest (Csepel) XXI. kerület, Nagy Duna sor 2.

Munkarend:
normál munkarend, készenlét vállalásával