Aktuális pozíciók

Szerelvényvizsgáló szerelő

  • 2830
  • fizikai
  • 2019.07.15.

A Fővárosi Vízművek Zrt. Északi kivizsgáló és szerelvényvizsgáló csoportja
munkatársakat keres szerelvényvizsgáló szerelő pozícióba.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szakmunkás végzettséged van
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel bírsz (MS Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriájú gépjárművezetői engedélyed van
  • jó tájékozódó készséged, helyismereted van
  • vállalod a műszakos munkarendet (éjszakai műszak is)

Előnyt jelenthet:

  • MIRTUSZ ismeret
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • csőhálózati szerelő gyakorlat
  • vízműves helyismeret

Feladataid lesznek:

  • szerelvényellenőrzési tevékenység végzése
  • az ellenőrzés során feltárt kisebb hiányosságok helyszíni pótlása
  • eredmények adminisztrálása számítógépen
  • C kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes jelentkezni:

  • biztos háttérrel rendelkező munkahelyet nyújtunk
  • kedvezményesen lakhatsz kulturált munkásszállón
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • munkádat motiváló bérezési csomaggal méltányoljuk
  • fiatalos csapat tagja lehetsz
  • folyamatosan fejlődhetsz, előreléphetsz
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási és üdülési lehetőségeinket

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, elküldheted szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.