Aktuális pozíciók

Takarító

  • 2000_3
  • Budapest
  • fizikai
  • 2019.09.30.

Társaságunk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

A Fővárosi Vízművek Zrt. takarító munkatársat keres.

Ön az ideális jelölt ha:

  • legalább 8 osztályos általános iskolai végzettsége van
  • alaposan, precízen végzi a munkáját
  • önállóság, megbízhatóság és segítőkészség jellemzi

Előnyt jelenthet:

  • szerzett hasonló területen tapasztalatot

Feladatai lesznek:

  • folyosók, irodák, vizes helyiségek napi szintű takarításának az elvégzése
  • a létesítmények ablakainak, ajtóinak ellenőrzése, tisztítása
  • mosogató és csaptelepek vízkőtelenítése
  • párkányok, falburkolatok, lábazatok tisztítása

Mit kínálunk mi?

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából

Munkavégzés helye és ideje: IV. kerületben a Váci út 102.-ben hétköznaponként 13:00-21:00 óráig