Aktuális pozíciók

Személyes ügyfélszolgálati ügyintéző

  • 2842_1
  • Budapest
  • határozatlan idejű
  • szellemi
  • 2019.08.31.

Legyél Te is sikereink részese
személyes ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársunkként!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • segítőkész és empatikus vagy
  • a problémákat gyorsan megoldod és jól kezeled a konfliktust
  • önállóan és csapatban egyaránt szeretsz dolgozni
  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (Word, Excel)

Feladataid lesznek:

  • a személyesen beérkező ügyfélmegkeresésekre információ nyújtása;
    teljes körű ügyintézés a belső szabályzatok, folyamatok betartásával
  • díjfizető változások átvezetése
  • folyószámla egyeztetések elvégzése
  • tájékoztatás számlázási kérdésekkel kapcsolatban
  • reklamációk és panaszok kezelése

Előnyt jelenthet:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Amit mi kínálunk:

  • fiatalos csapat tagja lehetsz
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • tervezhető karrierpályát (belső karrierlehetőség), hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási és üdülési lehetőségeinket
  • lehetőség vállalati üdülőink használatára a Balatonnál és Hajdúszoboszlón

Munkaidő: beosztás szerint, napi 8 óra 20 perc (H.-Sze.: 7.45-17.00; Cs.: 7.45-20.00, P.: 7.45-14.05)

A jelentkezési határidő csak tájékoztató jellegű, addig él ajánlatunk, amíg Téged meg nem találunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!