Aktuális pozíciók

Hegesztő - gépészeti szerelő

  • 1894
  • Budapest IV. kerület
  • fizikai
  • 2019.09.30.

Várjuk csapatunkba az Üzemfenntartási osztály
hegesztő - gépészeti szerelő munkatársaként!

Ön az ideális jelölt, ha:

  • lakatos vagy szerkezeti lakatos vagy vízvezeték-szerelő vagy csőszerelő szakmunkás végzettséggel rendelkezik
  • van AWI hegesztési tapasztalata
  • ív- és lánghegesztésben is otthonosan mozog
  • tapasztalatot szerzett ipari átmérőjű – 200 mm feletti – csőhálózat építésében, karbantartásban
  • nem okoz problémát a technológiai rajzok olvasása és ezek alapján az önálló munkavégzés
  • csapatjátékos
  • jól kommunikál és a megoldásra fókuszálva közelíti meg a problémákat
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előnyt jelenthet:

  • egyéb hegesztési eljárás ismerete, ebben szerzett gyakorlat
  • nagy átmérőjű technológiai csővezetékek kivitelezésében megszerzett gyakorlat
  • C kateriás jogosítvány

Feladatai lesznek:

  • hegesztési feladatok elvégzése
  • ipari csőhálózat – 200 mm átmérő feletti – építése, karbantartása
  • acél, polietilén csővezetékek, csőrendszerek karbantartása
  • a vállalat szolgáltatási területén szerelési és hibaelhárítási munkák végzése
  • csőszerelvények napi ütemterv szerinti karbantartása

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelme lesz
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthat
  • vidéki jelentkezőknek munkásszállás lehetőséget tudunk biztosítani
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt
  • dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk partnereink termék- és szolgáltatás-kínálatából
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk

Munkavégzés helye: munkafelvétel és a munka befejezése a IV. kerületben, de napközben a vállalat szolgáltatási területe

Munkarend: hétfőtől péntekig napi 8 óra, normál munkarendben

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát MOST!