Aktuális pozíciók

Védterületi karbantartó

  • 1848
  • Ráckeve
  • fizikai
  • 2019.11.30.

Legyél Te is sikereink részese Déli védterületi csapatunk védterületi karbantartó munkatársaként!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • jó fizikai állóképesség jellemez
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod van
  • önállóan és precízen végzed a munkád
  • orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelelsz

Előnyt jelenthet, ha:

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szakmai tapasztalatra tettél szert
  • fűrészgép kezelői vizsgával rendelkezel
  • mezőgazdasági gépekkel dolgoztál már

Feladataid lesznek:

  • védterületi fenntartási munkák elvégzése, a területen található növényzet karbantartása
    • fű kaszálása kézzel és géppel
    • fák nyesése
    • a terület takarítása
  • gépek, munkaeszközök működtetése és karbantartása
  • munka- és tűzvédelmi feladatok elvégzése, szabályzatok betartása

Amiért érdemes jelentkezned:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
  • a cég biztosítja a munkaruhát
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthatsz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk

Munkavégzés helye: Munkafelvétel és a munka befejezése Ráckevén, de napközben a Csepel-sziget szolgáltatási területe.